Léčba a hojení ran s antibakteriálním krytím StopBac

STOPBAC JAKO NOVÝ EFEKTIVNÍ ZPŮSOB HOJENÍ RAN

StopBac STERILE je nová česká komplexní řada antibakteriálních zdravotnických prostředků pro ošetření ran. Díky unikátnímu patentovanému solu s obsahem kationtů stříbra, používané nanotechnologii a nejmodernějším výrobním technologickým postupům poskytuje StopBac výjimečně silný antibakteriální účinek. StopBac je proto ideální preventivní ochranou rány proti kontaminaci, snižuje riziko vzniku infekce v ráně a zabraňuje infekčním komplikacím při jejím hojení, které vedou k mnohonásobnému prodražení léčby a devastujícímu dopadu na zdraví pacienta.naplast lekar

StopBac navíc přispívá i ke zkrácení doby hospitalizace, snížení spotřeby antibiotik a analgetik a snižuje počet potřebných převazů rány. StopBac, jako nové české krytí ran vyvinuté a doporučované předními českými odborníky, představuje nákladově efektivní způsob hojení pooperačních i chronických ran, který lépe pomáhá pacientovi, přispívá k rychlejšímu a efektivnějšímu zhojení rány a šetří čas zdravotnického personálu. To vše navíc za lepších cenových podmínek než drahé zahraniční materiály. 

INOVATIVNÍ NANOTECHNOLOGIE STOPBAC

Inovativní antibakteriální krytí ran StopBac STERILE je založené na unikátní patentované nanotechnologii sol-gel. Organicko-anorganický hybridní oligomer s kationty stříbra vázanými v roztoku s obsahem dusičnanu stříbrného společně s využitou nanotechnologií zajišťují dlouhodobý, rovnoměrný a výjimečně silný antimikrobiální účinek, který je prokázaný řadou testů nezávislých akreditovaných laboratoří. Nositelem antibakteriálního účinku jsou kationty stříbra, které způsobují buněčnou smrt bakterií, přičemž tento efekt je synergicky podpořen samotným solem. 

Nanotechnologická linka Grade Medical, ilustrační

VÝBORNÉ UŽITNÉ VLASTNOSTI

  • Prokázaný antimikrobiální účinek, ověřený nezávislými akreditovanými laboratořemi.
  • Možno ponechat na ráně více dní.
  • Vysoká absorpce exsudátu.
  • Nepřisychá ke spodině rány.
  • Výborná adheze.
  • Dermatologicky testováno.