Kontakty


Logo GM

Tým Grade Medical je orientován na výrobu a distribuci moderních zdravotnických prostředků, nanovláken a inovativních lékařských materiálů. Disponuje vlastními kapacitami v oblasti výzkumu a vývoje. Naším cílem je nabídnout zákazníkům inovativní zdravotnická prostředky, které pozitivním způsobem ovlivní jejich zdraví a životní styl. Jsme držiteli certifikátu řízení managementu kvality ISO 13485 a certifikátu čistých výrobních prostor ISO 7.

Mezi naše stěžejní produkty patří řada antibakteriálního krytí na hojení ran StopBac. Ta využívá unikátního efektu iontů stříbra, které mají prokázaný antibakteriální účinek s dlouhotrvající ochranou a jsou nanášeny v přesných a rovnoměrných nano vrstvách. Pro výrobky StopBac používáme pouze vysoce kvalitní a ověřené materiály, jež mají certifikovanou zdravotní nezávadnost a testovanou dlouhotrvající účinnost.

Naše výrobky tak uživatelům poskytují řadu výhod. Chirurgické náplasti StopBac, razantně redukují výskyt bakterií a pronikání vnější bakteriální infekce. Kompres a StopBac Cel na vlhké hojení podporují rychlejší léčbu chronických ran. Intravenózní krytí působí preventivně proti patogenům spojeným s krevní infekcí od katétrů, proti kontaminaci a zarudnutí okolí vstupu. Vložky do bot StopBac ORTO TREND díky svým antibakteriálním účinkům výrazně zlepšují hygienické prostředí obuvi. A to vše jsme díky našim inovativním řešením s nanočásticemi stříbra, které jsme schopni vyrobit za příznivou českou cenu.

 

Jsme členem AVDZP

logo-avdzp

 

Naši partneři
ve výzkumu a vývoji


logo_TUL

logo_cvut-FBMI

logo-uk_1LF

logo-UEM

 

Naše obchodní strategie vychází ze znalosti vhodných trhů a zahraniční konkurence, dosavadního i očekávaného vývoje a snahy o maximální využití našich vývojových kapacit. A nejsme v tom sami, intenzivně spolupracujeme s dalšími českými firmami, univezitami a výzkumnými pracovišti, zejména v oblasti nanotechnologií a zdravotnických materiálů. Mezi naše hlavní partnery patří Technická univerzita v Liberci a Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace. Pravidelně se také účastníme odborných lékařských kongresů a seminářů jako Dermatologický update, On-In-Under Skin nebo kongresu o hojení a léčbě ran v Pardubicích a zdravotnického veletrhu Medica v Německu.

Pilířem inovačního procesu společnosti je vlastní výzkum a vývoj v oblasti nanotechnologií, vhodně doplňovaný nákupem licencí, resp. komercializací inovativních technických řešení partnerů. Inovační aktivity probíhají paralelně s výrobní činností, a to s cílem udržet neustálé inovační prostředí, zabezpečit vysokou úroveň výroby a konkurenceschopnost produkce. Cílem vývojových aktivit je vždy uplatnění výstupu v praxi, tedy ve výrobě. Dále se společnost zaměřuje na průběžnou inovaci svých stávajících produktů a rozšiřování jejich uplatnění. Klíčová je vždy pro nás komunikace se zákazníky, na základě jejich požadavků se snažíme přizpůsobovat naše výrobky a zlepšovat jejich kvalitu a účinnost. Naším cílem je udržování vysokého standardu kvality a jejího neustálého zlepšování a posilování důvěry zákazníků v naše zdravotnické prostředky.

Prodej, distribuci a logistiku našich zdravotnických prostředků si zajišťujeme prostřednictvím firemního eshopu StopBac. Ohledně velkoobchodních objednávek pro zdravotníky či zdravotnická zařízení, kliniky, lékárny či ambulance nás prosím kontaktujte na emailu obchod@grademed.cz.

Naše společnost Grade Medical s.r.o. čerpá veřejnou podporu, více informací zde.

Zdravotnický eshop StopBac provozuje společnost Grade Medical s.r.o. - výroba a distribuce zdravotnických prostředků

Sídlo: náměstí Sítná 3105, 272 01 Kladno 2, Česká republika, IČ 645 777 32, DIČ 645 777 32
Zápis v OR: u Městského soudu v Praze, spisová značka C 41574

Adresa výrobního prostoru: Mařanova 650, 463 12 Liberec - Vesec, Česká republika

 

Showroom s možností osobního vyzvednutí objednávek zdarma (po předchozí domluvě).

Adresa provozovny: K Sádkám 158, 159 00 Praha 5 - Lahovice, Česká republika

 


Telefon: +420 776 079 778
E-mail: obchod@grademed.cz

 

Informační služba

Pro hlášení nežádoucích příhod zdravotnických prostředků StopBac, dotazů ohledně kvality, jakosti či dokumentace kontaktujte manažera kvality společnosti Grade Medical s.r.o. na emailu: hlaseni@stopbac.cz

Notifikovanou osobou (auditorem) společnosti Grade Medical s.r.o. je:

EZÚ - Elektrotechnický zkušební ústav

www.ezu.cz

info@ezu.cz

 

SÚKL - Státní ústav pro kontrolu léčiv

www.sukl.cz

posta@sukl.cz

Nežádoucí účinek léčivého přípravku je možné SÚKLu nahlásit zde.

Závadu v jakosti léku je možné SÚKLu nahlásit zde.