Tree3Chlorella 60 tablet

 
  • obsahuje unikátní Tree3 complex
  • díky biomase chlorelly pomáhá odstranit škodlivé látky
  • a zregenerovat a posílit vitalitu organizmu
  • pouze 2 tablety denně
Dostupnost Na dotaz
Měrná cena 4,95 Kč / 1 ks
297 Kč
258,26 Kč bez DPH
   
Kategorie Doplňky stravy
 

Doplněk stravy Tree3Chlorella obsahuje unikátní Tree3 complex, jenž díky biomase chlorelly pomáhá odstranit škodlivé látky a zregenerovat a posílit vitalitu organizmu. V Tree3 complexu se vzájemně doplňují velmi cenné a tradiční přírodní složky CHLORELLA, GREEN TEA, KURKUMIN.

• díky biomase chlorelly pomáhá odstranit z těla škodlivé látky a těžké kovy pro zdravou funkci organizmu
• díky biomase chlorelly podporuje vitalitu organizmu a imunitní systém pro zdravý životní styl
• užívají se pouze 2 tablety denně

Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Dávkování:
Užívejte pravidelně 2 tablety denně, pro dosažení rychlejšího nástupu účinku užívejte 1–2 týdny až 4 tablety denně. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě. Je vhodný pro diabetiky a celiatiky. V doporučené denní dávce 2 tablet denně mohou užívat i kojící ženy. Dodržujte zásady zdravé výživy a životosprávy.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě alergie na některou z obsažených složek. Užívání v těhotenství zkonzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Složení:
1biomasu chlorelly – 800 mg*, extrakt zeleného čaje (Green Tea) – 100 mg* a extrakt kurkumy (Curcuma) – 20 mg*; zpevňující látky: mikrokrystalická celulóza, polyvinylpyrrolidon
(povidon K30); sladidlo: maltodextrin; plnidlo: kukuřičný škrob; protispékavá látka: stearan hořečnatý, kypřící látka: oxid křemičitý. (*referenční hodnota příjmu není stanovena).

Výrobce:
Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.