LBMT Respirátor FFP2 (KN95) - 10 ks

 
  • 10 ks respirátorů v balení
Dostupnost Na dotaz
Měrná cena 14 Kč / 1 ks
140 Kč
140 Kč bez DPH
Kategorie Respirátory
Položka byla vyprodána...
 

Respirátor FFP2 (KN95) s tvarovaným nosovým klipem s gumičkami je určen k ochraně dýchacích orgánů před pevnými částicemi a aerosoly nad 0,3 mikrony. Chrání proti virům, bakteriím a plísním. Respirátor je v souladu s evropskou normou CE EN 149:2001 + A1:2009 (dle nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/425).

Filtrační účinnost respirátorů je dle výrobce minimálně 95 %.

Respirátor je určen k jednorázovému použití a jeho životnost je závislá na koncentraci částic v prostředí, kde se uživatele nachází a dále dechové frekvenci uživatele. Respirátory nechrání proti škodlivým parám, plynům, toxickým, radioaktivním a mikrobiálním částicím. Respirátor není vhodné používat v místech, kde je méně než 19,5% koncentrace kyslíku ani v prostředích s jedovatými plyny. Respirátor se nečistí, je určen k jednorázovému použití. Není primárně určeno k využití ve zdravotnictví. Respirátor skladujte v suchu při pokojové teplotě. V balení po 10 ks.

Parametry:
Účinnost bakteriální filtrace (BFE): u bakterií větších než 3,0 μm > = 95 %
Diferenční tlak (DP): < 4,0 mm H2O/cm2
Účinnost filtrace částic (PFE): u částic > 0,1 μm = 95 %
Odolnost vůči tekutinám: odolná při 80 mmHg

 

Materiály k prostudování - protokol z testování respirátorů a CE certifikát:

ČSN EN Protokol o zkoužce 1492002 A12009 PZ-20-428 dovozce LionMobile

CE certifikace respirátoru FFP2 -PPE-3096 výrobce FUJ

 

Evropská norma EN 149:2001 A1:2009

 

Jak ověřit platnost CE certifikátu výrobců respirátorů?

 

Návod k použití respirátoru:


Před nasazováním respirátoru si umyjte ruce nebo se při nasazování respirátoru vůbec nedotýkejte jeho vnitřní strany. Snížíte tak možnost kontaminace respirátoru. Přiložte respirátor nosníkem na kořen nosu, přidržte masku na obličeji a upravte pozici respirátoru pod bradou.
Upravte respirátor tak, aby vám pohodlně seděl na obličeji a zároveň pevně přiléhal. Gumičky natáhněte za uši a poté přiložte prsty na kovový nosník a stlačte jej tak, abyste zajistili správné přilnutí respirátoru k nosu.
Po nasazení můžete přilnavost respirátoru zkontrolovat tak, že si opatrně zakryjte respirátor dlaněmi a rychle vydechnete. Pokud by vzduch unikal kolem nosu, upravte kovový nosník. Pokud by docházelo k úniku kolem tváří, opatrně upravte okraje masky, nebo opakujte postup nasazení masky. V případě, že vzduch neuniká, respirátor je správně nasazen.
 

Důležité upozornění: 

Jestliže máte na tváři vousy či jiné pleťové ochlupení, může docházet k pravděpodobné netěsnosti respirátoru na dosedací ploše těsnící linie.

 

Dovozce: Lion Mobile s.r.o., Rybná 716/24, Praha 1

Výrobce: Fujian Lechuang Electronic Technic Co., Ltd, Long chi development zone, Iaomei, Zhangzhou, Fujian, Čína

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.