Planthé Moringový olej zkrášlující 50 ml

 
  • intenzivně hydratuje pokožku
  • zaceluje drobné jizvičky a ranky po akné či vyrážce
  • redukuje pigmentové skvrny
  • barevně sceluje pleť
  • poskytuje pleti účinnou a šetrnou očistu
Dostupnost Do 2 dnů
Měrná cena 8,98 Kč / 1 ml
449 Kč
371,07 Kč bez DPH
   
Kategorie Pleťová kosmetika
 

PLANTHÉ Moringový olej zkrášlující obsahuje originální kombinaci moringového oleje, extraktů z rozmarýnu lékařského a aloe. Tento unikátní lékárenský kosmetický přípravek slouží k účinné redukci jizviček a pigmentových skvrn, dokonalému ošetření ranek po akné či vyrážce, okamžitému rozzáření a zkrášlení pleti.

Moringový olej intenzivně hydratuje pokožku a zaceluje drobné nedokonalosti, jako jizvičky a ranky po akné či při vyrážce. Zkrášlující účinek umocňuje extrakt z aloe, který redukuje pigmentové skvrny, omezuje jejich další vznik a barevně sceluje pleť. Rozmarýnový extrakt svou čistící a regenerační aktivitou poskytuje pleti účinnou a šetrnou očistu. PLANTHÉ Moringový olej vaši pokožku okamžitě a dokonale ošetří, rozzáří a zkrásní. Díky lehké svěží vůni si jej zamilujete.

Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Dávkování a způsob užití

Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro poškozenou pleť. Olej naneste kapátkem na dlaň nebo prst a aplikujte na důkladně vyčištěnou pokožku, poté jemně vmasírujte. Olej je určen pro obličej, oblast dekoltu nebo ruce. Lze použít také k přípravě pleťových masek nebo k masáži.

Složení

Moringový olej, extrakt rozmarýnu lékařského, extrakt aloe.

Upozornění

Nepoužívat při přecitlivělosti na obsaženou složku. Ukládejte mimo dosah dětí. Určeno k zevnímu použití! Spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

Balení: 50 ml

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. Vyrobeno v ČR.