Planthé Meruňkový olej vyživující 50 ml

 
  • ideální pro suchou a citlivou pleť
  • dokonale hydratuje a obnovuje lipidovou bariéru pokožky
  • chrání před vnějšími nepříznivými vlivy
  • přispívá k regeneraci podrážděné pleti
  • díky obsahu karotenoidů se skvěle hodí po opalování
Dostupnost Do 2 dnů
Měrná cena 3,98 Kč / 1 ml
199 Kč
164,46 Kč bez DPH
   
Kategorie Pleťová kosmetika
 

PLANTHÉ Meruňkový olej vyživující obsahuje unikátní kombinaci meruňkového oleje a extrakty z rozmarýnu lékařského a rakytníku. Toto jedinečné spojení je ideální pro suchou a citlivou pleť a napomáhá k okamžité regeneraci a hydrataci podrážděné pleti, účinnému zklidnění a vyživení suché a citlivé pleti, obnovení lipidové bariéry kůže po opalování.

Meruňkový olej dokonale hydratuje a obnovuje lipidovou bariéru pleti a antioxidační aktivita rozmarýnového extraktu ji ochrání před vnějšími nepříznivými vlivy. Extrakt z rakytníku přispívá k regeneraci podrážděné pleti a díky obsahu karotenoidů se skvěle hodí po opalování. PLANTHÉ Meruňkový olej vaši pokožku účinně zklidní a perfektně vyživí. Jeho lehká vůně navíc dodá pokožce neodolatelnou svěžest.

Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Dávkování a způsob užití

Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro suchou a citlivou. Olej naneste kapátkem na dlaň nebo prst a aplikujte na důkladně vyčištěnou pokožku, poté jemně vmasírujte. Olej je určen pro obličej, oblast dekoltu nebo ruce. Lze použít lokálně i na celé tělo, např. po opalování, na intenzivně sluncem zatíženou kůži.

Složení

Meruňkový olej, extrakt rozmarýnu lékařského, extrakt rakytníku.

Upozornění

Nepoužívat při přecitlivělosti na obsaženou složku. Ukládejte mimo dosah dětí. Určeno k zevnímu použití! Spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

Balení: 50 ml

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. Vyrobeno v ČR.