Jak kvalitně ošetřit infikovanou ránu doma?

Pro domácí ošetření infikovaných nebo potenciálně infekčních ran jsme připravili balení nemocniční náplasti dostupné v každé lékárně - StopBac STERILE Pharma. Antibakteriální hojivé náplasti se stříbrem jsou vyvinuté k ošetření drobných poranění i hlubších a špatně se hojících ran. Náplasti StopBac Pharma jsou vhodné do každé lékárničky, na výlety do přírody nebo dětské tábory.

Antibakteriální lékárenské náplasti StopBac Pharma, voděodolná, eshop StopBac

 

V čem jsou náplasti StopBac jiné?

  • Prokázaný antimikrobiální účinek urychlující hojení.
  • Vysoká absorpční kapacita.
  • Nepřisychá ke spodině rány.
  • Náplast vydrží na ráně 4 - 7 dní.
  • Prodyšné i voděodolné provedení.
  • Ideální přilnavost náplasti.
  • Sterilní.


Aktivní zóna polštářku využívá unikátní patentované nanotechnologické řešení a antibakteriální sol s obsahem kationtů stříbra. Díky této jedinečné technologii poskytují náplasti StopBac Pharma vysokou antibakteriální účinnost po celou dobu aplikace. Náplasti StopBac tak představují ideální preventivní bariérovou ochranu proti kontaminaci rány a komplikacím při jejím hojení. Díky svému jedinečnému antimikrobiálnímu účinku výrazně přispívají k rychlejšímu a efektivnějšímu zhojení rány, čímž zkracují celkovou dobu léčby.

Zkoušení chirurgického krytí StopBac STERILE voděodolná náplast

 

Navíc je není nutné tak často převazovat, čímž dále omezují rizikovou expozici poranění vůči externím vlivům. I přes vyšší pořizovací cenu oproti běžným náplastem je proto investice do antibakteriálních náplastí StopBac nákladově efektivní, protože poskytují přidanou hodnotu v podobě lepší ochrany pacienta a působí preventivně proti komplikacím při hojení rány, které prodlužují léčbu a mají na zdraví pacienta negativní vliv. Náplasti Aquastop jsou také sterilní a mají navíc výhodu voděodolného provedení s průhlednými okraji, což umožňuje omývání poraněného místa a kontrolu okolí rány.