L-Tryptofan Therapill 60 kapslí

 
  • při poruchách nálady a psychické nepohodě
  • vysoká dávka čistého L-tryptofanu lékárenské kvality
  • účinné a tradicí prověřené nenávykové složení
  • bez nežádoucích účinků
Dostupnost Skladem
Měrná cena 4,72 Kč / 1 ks
283 Kč
246,09 Kč bez DPH
   
Kategorie Doplňky stravy
 

L-Tryptofan Therapill je tradicí prověřený přípravek lékárenské kvality s vysokým obsahem 190 mg L-tryptofanu v jedné kapsli.


Slouží k dosažení psychické rovnováhy, vnitřního klidu a pocitu pohody v obdobích, kdy se člověku nedostávají. V České republice byl tento přípravek uveden na trh před více než 20 lety a stále se těší velké oblibě zákazníků. Přípravek není návykový, takže jej lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků.

V doporučené denní dávce přípravek nesnižuje bdělost ani nevyvolává spánek. Přípravek L-Tryptofan Therapill je synergicky doplněn o vitamin B6, který přispívá k normální činnosti nervového systému, udržuje energii v těle a účinně pomáhá zvládat stres. V případech snížení koncentrace nebo mentální bělosti účinně podporuje udržování duševních schopností.

• při poruchách nálady a psychické nepohodě
• originální přípravek s vysokou dávkou čistého L-tryptofanu lékárenské kvality
• účinné a tradicí prověřené nenávykové složení bez nežádoucích účinků

Přípravek se užívá při poruchách nálady a psychické nepohodě. Doporučuje se užívat dlouhodobě.

L-tryptofan je životně důležitá živina, kterou lidské tělo běžně získává ze stravy. Následně z něj vyrábí množství dalších látek, z nichž většina slouží operacím nervového a neurohormonálního systému. Mezi těmito látkami zaujímá jedinečné postavení serotonin (5-hydroxytryptamin), který je přenašečem nervových signálů ovlivňujících mimo jiné psychickou stabilitu a pocit pohody.


L-tryptofan je přirozenou složkou vyskytující se v lidském organizmu. Proto jeho užívání nevyvolává žádní nežádoucí účinky a není návykové. V doporučené denní dávce nesnižuje bdělost ani nevyvolává spánek.

Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Doporučené dávkování:
1 kapsle 1–3 x denně, nejlépe mezi jídly. K dlouhodobému užívání. V doporučené denní dávce přípravek nesnižuje bdělost ani nevyvolává spánek.

Upozornění:
Výrobek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. U osob s onemocněním ledvin, jater a svalovými poruchami doporučujeme užívání konzultovat s lékařem. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 15–25° C. Uchovávejte mimo dosah dětí! Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku.

Výrobce:
Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. Vyrobeno v ČR se souhlasem Brainway Inc, s.r.o.