Intim Comfort anti-intertrigo pack 25 kapesníčků

 
  • předchází a mírní projevy opruzené i zapařené pokožky
  • má skvělé regenerační a zklidňující účinky
  • tlumí projevy svědění pokožky
  • udržuje ji mikrobiálně čistou
Dostupnost Skladem
Měrná cena 5,56 Kč / 1 ks
139 Kč
114,88 Kč bez DPH
   
Kategorie Intimní hygiena
 

IntimComfort – osvědčený přípravek, který předchází a mírní projevy opruzené nebo zapařené pokožky, jež postihuje nemalou část dospělé populace. Obsahuje speciální roztok určený k boji proti opruzeninám. Tento přípravek je rovněž doplněný o výtažek z heřmánku, který má skvělé regenerační a zklidňující účinky. Díky tomu tlumí projevy svědění pokožky a udržuje ji mikrobiálně čistou.

Mírní a předchází projevům vlhké kožní zapářky, zejména v oblasti vnitřní strany stehen a genitálií, pod prsy či v záhybech kůže. Obsahuje anti-intertrigo balsám doplněný o výtažek z heřmánku

K dostání ve dvou variantách: jako sprej (150 + 100 aplikací zdarma) nebo splachovatelné vlhčené kapesníčky (samostatně balené po 10 kusech, nebo v multipacku po 25 kusech)

Použití:
Citlivé místo opatrně nastříkáme a necháme působit. Dle potřeby opakujeme. Vhodné zejména při zvýšené náchylnosti k tvorbě intertriga, pro osoby se sklonem k většímu pocení a v situacích neumožňujících okamžité umytí.

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 3 let. Nepoužívat při přecitlivělosti na některé z uvedených složek.

Složení:
Aqua, Alcohol Denat., Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Lactic Acid, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Salicylic Acid, Triethyl Citrate, Sodium Benzoate, Glucose, Potassium Sorbate, Bisabolol.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, Česká republika