Dr. Weiss Stopkašel Medical 24 pastilek

 
  • při suchém a vlhkém kašli
  • zklidňuje podrážděný krk, snižuje bolest v krku
  • zdravotnický prostředek
  • mohou užívat těhotné a kojící ženy
Dostupnost Na dotaz
Měrná cena 6,17 Kč / 1 ks
148 Kč
128,70 Kč bez DPH
   
Kategorie Doplňky stravy
 

STOPKAŠEL Medical pastilky Dr. Weiss® je zdravotnický prostředek, který obsahuje unikátní směs 5 bylinných extraktů (jitrocel, boswellie, mateřídouška, bazalka, eukalyptus), které pomáhají při projevech suchého a vlhkého kašle. Pastilky vytváří ochrannou vrstvu na sliznici úst a hrdla. Tímto způsobem zmírňují podráždění a kašel a snižují pocit škrábání v krku. Přípravek je vhodný pro celiaky, mohou jej užívat těhotné a kojící ženy.

Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Způsob užívání:

Každé 2–3 hodiny nechejte volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Pastilky se nemají žvýkat ani polykat. Nepřekročte dávku 7 pastilek denně u dospělých a dávku 5 pastilek denně u těhotných a kojících žen. Děti od 3 do 6 let mohou užívat maximálně 3 pastilky denně, děti od 7 do 14 let mohou užívat maximálně 4 pastilky denně. Podávejte pouze dětem, které zvládnou pastilky bezpečně vycucat!

Upozornění:

Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Přípravek je vhodný od 3 let. V případě jakýchkoliv potíží se obraťte na svého lékaře nebo lékárníka. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.

Složení:
Sladidla: glukózový sirup, sacharóza; extrakt boswellie (Boswellia serrata), extrakt jitrocele (Platntago lanceolata), eukalyptový olej (Eucalyptus globulus), mentol, extrakt bazalky (Ocimum basilicum), olej mateřídoušky (Thymus zygis), seleničitan sodný pentahydrát (selen).

Výrobce:

Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR