Dentacol 20 ml pro zklidnění zubů a dásní

 
  • pro úlevu od nepříjemných stavů v dutině ústní
  • ke zklidnění zubů, dásní, defektů v ústní dutině a citlivých zubních krčků
  • pro zachování normální mikroflóry úst
Dostupnost Skladem
Měrná cena 990 Kč / 100 ml
198 Kč
163,64 Kč bez DPH
   
Kategorie Ústní hygiena
 

Dentacol je účinný pomocník při nepříjemných stavech v dutině ústní. 

Je určen ke zklidnění zubů, dásní, defektů v dutině ústní a citlivých zubních krčků. Dentacol pozitivně působí na stav mikroflóry v ústech. Dentacol obsahuje hřebíček s účinnou látkou eugenol, který má silné zklidňující účinky, a skořici pozitivně působící na mikroflóru v dutině ústní.

Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Použití:
Neředěný přípravek naneste pomocí vatové tyčinky na postiženou oblast a důkladně potřete. Pro každou aplikaci použijte novou vatovou tyčinku, aby nedošlo k zanesení nečistot do lahvičky s Dentacolem. Přípravek je možné také kloktat, a to naředěný v poměru 1 díl Dentacolu a 4 díly vody. Pro jedno ošetření vystačí 2 lžičky Dentacolu naředit 8 lžičkami vody a důkladně vykloktat. Následně přípravek vyplivněte.

Přípravek nepolykejte. V případě akutních stavů lze u dospělých přípravek kloktat neředěný. Po aplikaci přípravku alespoň 20 minut nejezte a nepijte, aby účinné látky mohly efektivně působit.

Upozornění:
Výrobek obsahuje minimálně 60 obj. % alkoholu. V případě správného způsobu použití je riziko ovlivnění při řízení dopravních prostředků a při obsluze strojů minimální. Neužívat při přecitlivělosti na některou z obsažených složek. Ukládejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu.

Složení:
Alcohol, Aqua, Eugenia Caryophyllus Flower Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract.

Výrobce:
Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.