Cannaderm Regenerace ošetřující krém 75 g

 
  • s výrazným regeneračním účinkem
  • přispívá k lepšímu vyživení pokožky
  • rychlejší regenerace kožních buněk
  • omezuje přecitlivělost pokožky
  • zlepšuje vzhled a elasticitu
  • omezuje výskyt vrásek
Dostupnost Skladem
Měrná cena 273,33 Kč / 100 g
205 Kč
169,42 Kč bez DPH
   
Kategorie Pleťová kosmetika
 

Regenerace krém s výrazným regeneračním účinkem pro speciální péči o velmi citlivou pleť.

Přecitlivělost pokožky se může projevovat zarudnutím, pocity podráždění, napětí či svěděním. Krém přispívá k lepšímu vyživení pokožky a rychlejší regeneraci kožních buněk. Pravidelnou péčí lze snížit přecitlivělost pokožky, zlepšit její vzhled a elasticitu a omezit výskyt jemných vrásek a nepravidelností pleti.

Krém je také vhodný pro péči o zhojené jizvy a o silně namáhanou pokožku, např. ve zhoršeném pracovním prostředí (dílny, zahrada, chemické provozy, kuchyně apod.). Pro nadměrně citlivou nebo zralou pokožku doporučujeme použít krém Regenerace místo denního či nočního krému a také po depilaci.

Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Použití:
Nanášejte krém 2x denně v tenké vrstvě na obličej nebo na tělo. Krém se rychle vstřebává, nemastí a přispívá ke zklidnění přecitlivělé a suché pokožky.

Upozornění:
Pro zlepšení vzhledu jizev, pigmentových skvrn a drobných nepravidelností pleti je třeba krém 2x denně jemně vmasírovat do pokožky a místo pravidelně ošetřovat minimálně po dobu několika týdnů.

Složení:
Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cannabis Sativa Seed Extract, Panthenol, p-Anisic Acid, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Propanediol, Glyceryl Caprylate, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Bisabolol, Xanthan Gum, Illicium Verum Oil, Lecitin, Lactic Acid, Inositol, Melaleuca Alternifolia Oil.

Výrobce:
Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.